Aktualności

2019-08-30

Bezpłatne superwizje grupowe

Kategoria:   Informacje
Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” ma przyjemność zaprosić na jesienną edycję bezpłatnych superwizji grupowych dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w szczególności członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych. Zadanie jest realizowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
więcej
2019-08-30

Poważna awaria na Wiśle

Poważna awaria na Wiśle
Kategoria:   Informacje
W związku z poważną awarią kolektorów ściekowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska informuje o niebezpieczeństwie zanieczyszczenia rzeki surowymi ściekami z lewobrzeżnej Warszawy.
więcej
2019-08-29

Informacja ZUS-u

Informacja ZUS-u
Kategoria:   Informacje
Od 1 października 2019 r. wejdzie w życie ustawa o świadczeniu uzupełniającym dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. WARUNKI: Świadczenie adresowane jest wyłącznie do osób, które ukończyły 18 lat i są niezdolne do samodzielnej egzystencji oraz, które nie są uprawnione do świadczeń pieniężnych finansowanych ze środków publicznych lub gdy łączna wysokość tych świadczeń brutto nie przekroczy 1600 zł.
więcej
2019-08-28

Bitwa Regionów 2019

Bitwa Regionów 2019
Kategoria:   Informacje
Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy informuje, iż 1 września 2019r. w Myślęcinku podczas Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego odbędzie się półfinał konkursu „Bitwa Regionów”.
więcej
2019-08-27

Rocznica wybuchu II wojny światowej

Kategoria:   Informacje
Województwo Kujawsko-Pomorskie jest jedynm z organizatorów Wojewódzkich Obchodów 80.Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Otwarte dla wszystkich mieszkanców województwa uroczystości główne odbędą się 1.09 (niedziela) od godz. 9:00 w Partku Pamięci w Toruniu (ul.Uniwersytecka/ul. Dąbrowskiego) pod pomnikiem Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939.
więcej
2019-08-16

Pokaż region na zdjęciach - nagrody czekają!

Kategoria:   Informacje
Trwa druga edycja konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
więcej
2019-08-09

Wakacje z Osieckim Klubem Kultury

Wakacje z Osieckim Klubem Kultury
Kategoria:   Życie gminy,  Galeria
W ramach wakacji z Osieckim Klubem Kultury grupa dzieci oraz młodzieży wzięła udział w wyjeździe do Torunia. Zwiedziliśmy Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, gdzie mieliśmy okazję podziwiać eksponaty przywiezione z wielu krajów różnych kontynentów. Następnie udaliśmy się do kina na wspaniały film, pt. „Król lew”. Końcową atrakcją była wyprawa na lody. Wyjazd bardzo spodobał się grupie.
więcej
2019-08-09

Studencie potwierdź prawo do renty rodzinnej

Studencie potwierdź prawo do renty rodzinnej
Kategoria:   Informacje
Uczniowie i studenci, którzy po śmierci rodzica otrzymują rentę rodzinną często zapominają, aby zawiadomić ZUS o kontynuowaniu nauki lub jej zaprzestaniu. Niedopełnienie tego wymogu w konsekwencji może doprowadzić do utraty renty lub zwrocie nadpłaconego świadczenia.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.