Aktualności

2019-01-10

Turniej tenisa stołowego

Kategoria:   Informacje
13 stycznia 2019 roku od godz. 10 na hali sportowej w Brzozówce zostanie rozegrany Turniej Tenisa Stołowego Dla Mieszkańców Gminy Obrowo. Zapraszamy!
więcej
2019-01-10

„Jasełka 2019r.”Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej

„Jasełka  2019r.”Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej
Kategoria:   Galeria,  Kultura
Tradycyjnie już, w Święto Trzech Króli, 6.01. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wystawiła jasełka- spektakl o Bożym Narodzeniu w kościele parafialnym w Osieku nad Wisłą. To już szóste tego typu przedstawienie naszej grupy. W tym roku w przygotowanie spektaklu zaangażowało się ponad 80 osób, w tym 47 aktorów: dzieci, młodzież oraz dorośli oraz Dziecięco-Młodzieżowa Schola „Źródło”.
więcej
2019-01-07

Edukacja przyrodnicza we współpracy z Kołem Łowieckiem ZLOT

Edukacja przyrodnicza we współpracy z Kołem Łowieckiem ZLOT
Kategoria:   Galeria,  Koło Łowieckie ZLOT
W dniu 20 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie myśliwych Koła Łowieckiego „Zlot” kolegów Piotra Kowalskiego i Andrzeja Kłosowskiego z dziećmi z Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą. Od kilku już lat tradycyjnie w przedświątecznej atmosferze spotykamy się na zaproszenie Pani Wicedyrektor Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą Aleksandry Nasierowskiej w celu omówienia jesiennej zbiórki żołędzi oraz prac plastycznych przygotowanych przez dzieci na konkurs tematyczny.
więcej
2018-12-22

Wigilia dla samotnych

Wigilia dla samotnych
Kategoria:   Galeria,  Informacje
19 grudnia 2018 r. Wójt Gminy Obrowo wraz z pracownikami socjalnymi GOPS w Obrowie zorganizował Wigilię dla osób samotnych, bezdomnych i niepełnosprawnych z terenu całej gminy.
więcej
2018-12-20

SP w Łążynie II naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej Europy

Kategoria:   Informacje
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II (za sprawą nauczycielek: Elżbiety Zbąskiej i Agnieszki Kilińskiej) została zakwalifikowana do udziału w programie europejskim SOLIDARNOŚĆ. PODAJ DALEJ! Jego liderem jest francuska Liga Edukacji, a partnerami projektu są: Fundacja Szkoła z Klasą (Polska), Centrum Badań nad Pokojem (Chorwacja) oraz Fundacja Cives (Hiszpania). Dzięki wsparciu europejskiego programu Erasmus+ projekt ten nabrał wymiaru międzynarodowego.
więcej
2018-12-20

Szlachetna paczka

Kategoria:   Galeria,  Informacje
Szlachetna paczka po raz czwarty odbyła się w Gminie Obrowo . w tym roku daliśmy radość 18 rodzin z naszego rejonu. Rodziny dostały prezenty od naszych darczyńców od 6, 10, 17 a nawet 50 paczkowych prezentów , które rozpromieniły twarz i pokazały się uśmiechy a nawet łzy szczęścia.
więcej
2018-12-20

Wizyta uczniów w Bułgarii

Wizyta uczniów w Bułgarii
Kategoria:   Galeria,  Życie gminy
Zgodnie z założeniami kolejnej edycji „Erasmus +” pod hasłem „Dziel się przyjaźnią” SP im. Mikołaja Kopernika z Łążyna II zawitała do Hadżdimowa w Bułgarii.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.