Aktualności

2018-03-07

Informacja

Informacja
Kategoria:   Informacje
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE POKÓJ GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W OBROWIE, NA CZAS REMONTU ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO BUDYNKU URZĘDU GMINY, I piętro pokój nr 26 / nr tel. 56 678 60 22 wew. 185
więcej
2018-03-05

Turniej Karate Tradycyjnego „Awar Cup“

Turniej Karate Tradycyjnego „Awar Cup“
Kategoria:   Informacje,  Galeria
W dniu 03.03.2018 w Obrowie , w hali sportowej Szkoły Podstawowej odbył się Turniej Karate Tradycyjnego „Awar Cup“ organizowany przez Akademię Karate Tradycyjnego Budo z Kawęczyna. Turniej otworzył dyrektor ZS w Obrowie , pan Artur Affelt.
więcej
2018-03-03

Dzięki POWER mamy „power”!

Kategoria:   Życie gminy,  Informacje
W dniach 12-16 lutego 2018 pierwsza ekipa projektu „Moving Up Together – wspólne rozwijanie umiejętności i wiedzy” finansowanego z Funduszy Eurpejskich (program POWER: projekt „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej”) rozwijała swoje kompetencje językowe na kursie „Fluency & Language Development for Educational Staff” w Executive Training Institute na Malcie.
więcej
2018-02-28

Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu
Kategoria:   Informacje
Komisja Otwartego Konkursu Ofert nr 1/2018 powołana do badania i oceny ofert na dofinansowanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Obrowo w 2018 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu pod nazwą: „Upowszechnianie kultury fizycznej i rozwój sportu”, informuje, że w dniu 28.02.2018 r. został rozstrzygnięty przedmiotowy konkurs ofert.
więcej
2018-02-28

„Rewaloryzację parku dworskiego przy budynku Urzędu Gminy

„Rewaloryzację parku dworskiego przy budynku Urzędu Gminy
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
W dniu 27.02.2018r. w Urzędzie gminy w Obrowie została podpisana umowa na „Rewaloryzację parku dworskiego przy budynku Urzędu Gminy w Obrowie”, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie złożono dziewięć ofert na część I (remont nawierzchni dróg, parkingów, chodników, mała architektura ) zamówienia oraz osiem ofert na część II zamówienia (zieleń). W wyniku badania i oceny złożonych ofert jako najkorzystniejszą do realizacji zamówienia, w przypadku części I i II , zostały wybrane oferty firmy: BAR-TECH, Bartosz Pawłowski, Rusinowo 49, 87-500 Rypin.
więcej
2018-02-27

Nekrolog

Nekrolog
Kategoria:   Informacje
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki Śp. Mirosławy Bożeny Skowrońskiej.
więcej
2018-02-20

Wykaz ofert zawierających uchybienia formalne

Wykaz ofert zawierających uchybienia formalne
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Na podstawie pkt. 7 rozdz. VI ogłoszenia Wójta Gminy Obrowo dotyczącego otwartego konkursu ofert nr 1/2018 na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Obrowo w 2018 roku w zakresie sportu pod nazwą: Upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu, informujemy, że po wstępnym zapoznaniu się z ofertami, zauważono uchybienia formalne w następujących ofertach:
więcej
2018-02-17

Ogłoszenie

Kategoria:   Informacje
Firma Asseco Data Systems z Gdyni poszukuję osób, które pragną założyć własną działalność gospodarczą. W ramach projektu „Kujawsko-Pomorska Strona Biznesu”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i obejmuje swoim zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.
więcej
2018-02-16

Rolniku, powiedz stop upadkom!

Rolniku, powiedz stop upadkom!
Kategoria:   Informacje
„Upadek to nie przypadek” – pod tym hasłem Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego będzie prowadziła w 2018 roku większość swoich działań prewencyjnych.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.