Aktualności

2020-07-29

Koronawirus w przedszkolu w Brzozówce

Koronawirus w przedszkolu w Brzozówce
Kategoria:   Informacje,  Koronawirus
U jednej z dziewczynek uczęszczających do przedszkola w Brzozówce potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym pracownicy przedszkola i 13 dzieci, które miało z dziewczynką kontakt, będą mieć w czwartek 30 lipca wykonane testy w kierunku wirusa SARS-CoV-2.
więcej
2020-07-28

To pewne: wygraliśmy "Bitwę o wozy 2"

To pewne: wygraliśmy "Bitwę o wozy 2"
Kategoria:   Informacje,  Życie gminy
Dzięki wysokiej frekwencji w wyborach prezydenckich otrzymaliśmy promesę w wysokości 800 000 złotych na zakup nowego wozu strażackiego. - Każdy mieszkaniec naszej gminy, który brał udział w wyborach, może czuć się fundatorem wozu – mówi wójt Obrowa Andrzej Wieczyński.
więcej
2020-07-24

Bez prądu

Bez prądu
Kategoria:   Informacje
W dniach 29 i 30 lipca mieszkańcy części Dobrzejewic i Obrowa będą czasowo pozbawieni prądu. Energa Operator SA prowadzi prace przy urządzeniach elektrycznych.
więcej
2020-07-22

Nowa Osiedlowa w Szembekowie

Nowa Osiedlowa w Szembekowie
Kategoria:   Informacje
Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Osiedlowej w Szembekowie. Inwestycja została oddana w terminie. Kierowcy korzystają już z nowej drogi.
więcej
2020-07-21

Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu

Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu
Kategoria:   Informacje,  Z urzędu
W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia koronowirusem w regionie, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, od środy 22 lipca do odwołania ograniczamy możliwość swobodnego poruszania się po budynku urzędu. Ograniczenia te są tylko technicznie, nie wpłyną na zakres naszych prac i terminowość obsługi.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.