Aktualności

2016-09-09

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Kategoria:   Informacje
Kujawsko - Pomorska Izba Rolnicza zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe pt.„W grupie łatwiej”, które odbędzie się 21.09.2016 roku (środa) w Zajeździe „Rytkówka” w Obrowie o godz. 10.00
więcej
2016-09-01

Ogłoszenia o pracę

Kategoria:   Informacje
Boryszew S.A. jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, liderem w branży automotive, mocno zakorzenioną na rynkach międzynarodowych. W zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju buduje bogatą ofertę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, by skutecznie wspierać rynkowy sukces naszych partnerów biznesowych.
więcej
2016-09-01

Olędrzy – osadnicy znad Wisły. Sąsiedzi obcy i bliscy

Olędrzy – osadnicy znad Wisły.  Sąsiedzi obcy i bliscy
Kategoria:   Informacje
Projekt „Olędrzy, osadnicy z nad Wisły. Sąsiedzi obcy i bliscy” zakłada stworzenie atrakcyjnej formy upowszechnienia wiedzy o olędrach – menonitach. Przez ponad 400 lat olędrzy, wyznania mennonickiego egzystując obok olędrów wyznania luterańskiego, katolików, Żydów, kreowali tożsamość tego regionu - byli ważną częścią jego historii. Zarówno te materialne, jak i niematerialne pozostałości po osadnictwie stanowią wielką wartość dla kultury polskiej.
więcej
2016-08-30

Porozumienie w sprawie autobusów

Porozumienie w sprawie autobusów
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
W dniu 29 sierpnia 2016 roku podpisane zostało porozumienie międzygminne pomiędzy Gminą Miasta Toruń, Gminą Lubicz oraz Gminą Obrowo, dotyczące organizacji publicznego transportu zbiorowego na terenie gmin Lubicz i Obrowo na liniach autobusowych.
więcej
2016-08-26

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny
Kategoria:   Informacje
Zespół Parlamentarny na rzecz Rozwoju Turystyki i Promocji Regionu Kujawsko-Pomorskiego organizuje konkurs fotograficzny. Szczegóły w załączonych materiałach.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.