Aktualności

2019-03-14

Wyjazd do Opery Nova

Wyjazd do Opery Nova
Kategoria:   Informacje
W niedzielę, 10 marca 40-osobowa grupa z gminy Obrowo wyjechała do Opery Nova w Bydgoszczy. Obejrzeliśmy „Zemstę nietoperza”, operetkę w trzech aktach. To pełna wdzięku i elegancji komedia salonowa wraz ze wspaniałą muzyką Johanna Straussa: walcami, polkami oraz ariami.
więcej
2019-03-12

Oddziały przedszkolne w Dobrzejewicach

Oddziały przedszkolne w Dobrzejewicach
Kategoria:   Galeria,  Informacje
W ZS w Dobrzejewicach drugi rok prężnie działają Oddziały Przedszkolne. Placówka jest otwarta od 1 września do 31 lipca w godz. Od 7.00 do 17.00 z miesięczną przerwą wakacyjną. Dyrektorem naszych oddziałów jest p. Janusz Iwański. Obecnie funkcjonuje 5 grup: 3, 4, 5 – latki i dwa oddziały „0”.
więcej
2019-03-12

Konkurs na Dyrektora w Dobrzejewicach

Konkurs na Dyrektora w Dobrzejewicach
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Zarządzenie nr 9 /2019 Wójta Gminy Obrowo z dnia 11 marca 2019 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w skład którego wchodzi :Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi oraz Liceum ogólnokształcące w Dobrzejewicach.
więcej
2019-03-06

Brzozówka Biegnie Tropem Wilczym

Brzozówka Biegnie Tropem Wilczym
Kategoria:   Sport,  Informacje
W dniu 3 marca b.r. w podtoruńskiej Brzozówce po raz trzeci odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Udział wzięło niemal 200 biegaczy z całego województwa. Impreza odbyła się pod patronatem pana Andrzeja Wieczyńskiego Wójta Gminy Obrowo, przy czynnym wsparciu Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego. Zawody odbyły się na dwóch dystansach: głównym 5 km i honorowym 1963 metrów.
więcej
2019-03-06

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim
Kategoria:   Życie gminy,  Informacje
Mieszkanka naszej gminy, Agnieszka Jabłońska zdobyła wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Rynna Poetycka”. Poetka napisała przepiękny wiersz o obrowskim dworku. Gratulujemy sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne wiersze! Dziękujemy za promocję naszego pięknego dworku i okolicy!
więcej
2019-03-06

Turniej szachowy

Kategoria:   Sport,  Informacje
31 marca 2019 roku od godz. 10 w szkole w Obrowie odbędą się gminne zawody szachowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Obrowo. Zapraszamy!
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.