Aktualności

2019-08-09

Uwaga! ASF!

Kategoria:   Informacje
Zasady, których należy przestregać w celu ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń.
więcej
2019-08-07

Infromacja

Infromacja
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Zarządzenie Nr 58/2019 Wójta Gminy Obrowo z dnia 7 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Gminy Obrowo w sprawie zmiany uchwały nr XXI/152/2016 z dnia 25.11.2016 r. w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Obrowo na lata 2016-2023.
więcej
2019-08-06

Zaproszenie na wakacje

Zaproszenie na wakacje
Kategoria:   Informacje
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na wakacje organizowane przez Fundację TRYBIK. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy do 10 sierpnia. Proszę o zapoznanie się z ofertą. Zajęcia są bezpłatne.
więcej
2019-08-02

Szacowanie szkód

Szacowanie szkód
Kategoria:   Informacje
Wójt Gminy Obrowo informuje, iż w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Obrowo niekorzystnego zjawiska atmosferycznego jakim jest susza, istnieje możliwość składania wniosków o dokonanie szacowania szkód w uprawach, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 sierpnia 2019 r. do godz. 12.00, do pokoju nr 35.
więcej
2019-07-26

Informacja

Informacja
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Okręgowa Komisja Wyborcza w Obrowie, Okręg Wyborczy nr 110 uprzejmie informuje, że zgłoszenia kandydatów z terenu Gminy Obrowo do Rady Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej w powiecie toruńskim przyjmowane będą w tutejszym Urzędzie – pokój nr 7, 8 (I piętro) w dniach:
więcej
2019-07-25

Konkurs "Pokaż region na zdjęciach!" Nagrody czekają!

Kategoria:   Informacje
Trwa druga edycja konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
więcej
2019-07-12

Tomik wierszy lokalnych poetów „Głosy z ziemi obrowskiej”

Tomik wierszy lokalnych poetów „Głosy z ziemi obrowskiej”
Kategoria:   Galeria,  Kultura
Uroki naszej obrowskiej ziemi powodują natchnienie u wielu artystów. Okazuje się, że przyroda pozytywnie oddziałuje na twórczość poetów. Od pewnego czasu w Osieckim Klubie Kultury odbywają się SPOTKANIA Z POEZJĄ, podczas których poznałam wielu wrażliwych, obdarzonych talentem artystów. Dzięki wsparciu wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego został wydany tomik wierszy „Głosy z ziemi obrowskiej”. Przeznaczono na to środki z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.
więcej
2019-07-10

Wakacyjny wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”

Wakacyjny wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”
Kategoria:   Kultura,  Informacje
Trwają wakacje. Proponujemy dzieciom i młodzieży spotkania z kulturą. 3 lipca, 40-osobowa grupa z Osieka nad Wisłą oraz Zawał pojechała do Teatru Lalek „Baj Pomorski” na spektakl, pt. „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza”. Przeżyliśmy chwile radości oraz wzruszeń podczas oglądania wspaniałego przedstawienia. W podziękowaniu dzieci wręczyły artystom kwiaty.
więcej
2019-07-10

Dzień Dziecka w Łążynie II

Kategoria:   Galeria,  Informacje
W dniu 14.06.2019 r. na placu przy świetlicy wiejskiej w Łążynie II odbył się Dzień Dziecka, zorganizowany przez sołtysa, radę sołecką, dyrektor SP i radę rodziców oraz sponsorów z sołectwa.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.